14 aktivit na Valentýna
Hanka Šimáčková
|
28.1.2022
"Je t’aime, amore mio, I have a crush on you, mein Schatz!" Kdy jindy se naučit tyhle důležité fráze, než právě na Valentýna? Přinášíme vám spoustu nápadů, jak téma lásky zakomponovat do vašich lekcí.
Číst článek
Novoroční výprodej
Ivana Kudrnová
|
30.12.2021
Připravily jsme pro vás novoroční výprodej! Všechny naše e-booky a videokurzy za 50%. Udělejte si radost.
Číst článek
Psací aktivity na prosinec - 5 tipů
Ivana Kudrnová
|
28.11.2021
5 vyzkoušených tipů jak motivovat k psaní studenty v posledních jazykových lekcích letošního roku
Číst článek
Vánoce v lekcích jazyků | Digitální lektoři
Ivana Kudrnová
|
27.11.2021
60 minut s námi vám ušetří hodiny prosincových příprav do lekcí. Tipy, konkrétní odkazy, zkušenosti i veselé vánoční historky naleznete ve Vánočním live streamu, který je určen jazykovým lektorům.
Číst článek
Vánoční rozdíly od Karolíny Shipstead | aktivita do online hodin jazyků
Ivana Kudrnová
|
27.11.2021
Hledejte, popisujte, vyprávějte, nechte se unášet pohádkovými ilustracemi a tvořte celé příběhy.
Číst článek
Zdobení stromečku | aktivita do online hodin jazyků
Ivana Kudrnová
|
27.11.2021
Nazdobte si se studenty vánoční stromeček! Nechaly jsme ho pro vás nakreslit od Hanky z Mojesféra a vy ho rozhýbejte se studenty v Genially.
Číst článek
Socrative - jednoduché testy a okamžitá zpětná vazba
Aga Derflová
|
14.5.2021
Představte si, že za pár minut vytvoříte test, vaši studenti se nebudou muset nikam registrovat, vy budete moci v průběhu sledovat, jak odpovídají a na konci si jen kliknete pro výsledky. Zní to pohodlně? Hodilo by se vám něco takového? Pokud si říkáte, že ano, Socrative budete zbožňovat.
Číst článek
Baamboozle - hravá platforma do hodin
Aga Derflová
|
8.4.2021
Objevte nové a jednoduché hry, které oživí vaše lekce. Vyzkoušejte nenáročnou aplikaci Baamboozle a nechte své studenty trochu si zasoutěžit. Bude se vám hodit do online i offline lekcí pro skupiny studentů bez ohledu na věk či na jazyk, který učíte. Máme pro vás malou příručku, jak s platformou pracovat.
Číst článek
Příběhy z kostek
Aga Derflová
|
10.3.2021
Byla jednou jedna hra, kde představivost neměla hranic. K vtipným, dobrodružným, napínavým či nadpřirozeným příběhům v ní stačilo jen jednou hodit kostkou. Hoďte si také a rozmluvte své studenty. Máme pro vás přehled digitálních Story Cubes, které se vám budou hodit do vašich online lekcí.
Číst článek
Valentýn - geniální aktivita do hodin jazyků I.
Ivana Kudrnová
|
8.2.2021
Využijte svátek svatého Valentýna, pusťte romantiku do svých lekcí! Potrénujte se svými studenty popis osob, vyprávění, vymýšlení příběhů, otázky... Cokoliv vás napadne, když uvidíte náhodně vybranou fotografii zamilovaného páru.
Číst článek
Aktivita - zimní slovní zásoba + bonusem k vytištění
Ivana Kudrnová
|
3.12.2020
Zima je tu! Už umí vaši studenti všechna ta slovíčka, která jim pomohou vyprávět příběhy o Vánocích, o lyžování či jen o tom, jak si dali doma pod dekou horkou čokoládu? Ještě ne? Je nejvyšší čas. Využijte námi vytvořené interaktivní materiály nejen do vašich online lekcí.
Číst článek
Aktivita - "Zabal si kufr!"
Ivana Kudrnová
|
25.5.2020
Málokdo z nás asi vyrazí letos na dovolenou do zahraničí. Kufr si ale vaši studenti mohou zabalit v naší nové aktivitě a potrénovat si tak slovní zásobu. Ať už materiál využijete jen na slovíčka, nebo jako rozehřívací aktivitu pro delší lekci, užijte si ho! Rozhodně se hodí na online i prezenční lekce.
Číst článek
Aktivita - "Hispanos" a "Francophones"
Ivana Kudrnová
|
21.5.2020
"Hispanos" a "Francophones" jsou naše srdcové aktivity do hodin. Žádnou jinou aktivitu nemáme tolikrát vyzkoušenou. Nechte se inspirovat a můžete se svými studenty konverzovat, psát, poslouchat, vyhledávat informace na internetu... Dáváme vám velikou svobodu aktivitu uchopit po svém a ve vašem stylu.
Číst článek
Aktivita - jarní slovní zásoba
Ivana Kudrnová
|
13.5.2020
Další aktivita z naší dílny. Tentokrát na jarní slovní zásobu. Počasí se střídá, květiny kvetou, zvířata mají mláďata. Covid neCovid. Hru využijete na procvičování slovíček nebo třeba rozdílů mužského a ženského rodu. Můžete tvořit věty, hledat vhodná přídavná jména a to vše v jarním kontextu.
Číst článek
Aktivita - Hra tvého života I.
Ivana Kudrnová
|
3.5.2020
Každou středu se do konce června můžete těšit na novou interaktivní hru do hodin. Ukážeme vám ji v několika jazykových verzích, v jazycích které jsou nám dvěma blízké - česky, španělsky, francouzsky a anglicky. A jestli budete mít zájem o svůj jazyk, stačí se nám ozvat a můžete se stát jejím spolutvůrcem. 
Číst článek
Naše služby

Pojďme změnit váš lektorský život

Objevte výhody online výuky jazyků, začněte vytvářet zábavné lekce a nadchněte studenty, kteří se k vám budou s radostí vracet.

Kurzy
Video, tutoriály a webináře, které zlepší vaše online lekce i podnikatelské výsledky. Pro nováčky i pokročilé. Stačí si vybrat.
To mě zajímá

Konzultace

Zkratka k úspěchu a odpovědi na vaše konkrétní otázky. Od Google Classroom přes tvorbu online lekcí až po získávání studentů.
Jít zkratkou
E-booky
Vyzkoušené aktivity pro vaše lekce a postupy, jak s nimi pracovat. K materiálům se můžete vracet opakovaně a čerpat nové nápady.
To potřebuji
Zdarma
Hodiny hodnotného materiálu zdarma najdete na našem YouTube, na Instagramu i ve facebookové skupině. Užijte si záplavu tipů a triků od nás pro vás.

Naučte se učit online

Chcete se stát svobodným lektorem a pracovat odkudkoli? Online výuka je řešení.
To chci umět!
Přihlásit k newsletterunewsletter →