Online kurz naživo

Online jazykovým koučem za měsíc!

od

7.8.2020

3.9.2020

Více o kurzu
Více o kurzu
Více o webináři
Online kurz naživo

Online jazykovým koučem za měsíc!

4týdenní intenzivní kurz pro lektory jazyků
🗓
od
7.8.2020
9:00
3.9.2020
20:00
🎯
online (Zoom, FB, Classroom)
Ivana Kudrnová
Ivana Kudrnová

Máte plný rozvrh, ale nové klienty potřebujete? Rádi byste nabízeli novou službu? Chcete být svobodnější? Rádi se učíte něco nového? Chcete naučit své studenty samostatnosti?

Přihlaste se na kurz online jazykového koučování! Čekají vás 4 týdny, 5 online setkání na Zoomu, 8 odborníků, 30h samostatné práce, aktivní FB skupina, a jako výsledek velká změna ve vašem lektorském životě!Kurz trvá 4 týdny a zahrnuje 5 online setkání na Zoomu:

 • pátek 7.8.2020 09:00-11:00
 • pátek 14.8.2020 09:00-11:00
 • pátek 21.8.2020 09:00-11:00
 • pátek 28.8.2020 09:00-11:00
 • čtvrtek 3.9.2020 19:00-20:00Celým kurzem vás bude provázet lektorka Ivana Kudrnová, zakladatelka projektů Španělština do plavek a Digitální_lektoři, lektorka španělštiny s 15letou praxí a propagátorka jedinečné metody online jazykového koučování.


Online jazykové koučování je výuková metoda, která vede studenty k samostatnému, avšak řízenému učení cizího jazyka. Probíhá na dálku přes online nástroje bez nutnosti pravidelného osobního setkávání. Lektorům i studentům dává obrovskou svobodu a dělá výuku efektivnější.


Jestliže víte, že potřebujete změnu, že potřebujete víc časové svobody a zároveň větší výdělek, je náš kurz přesně pro vás. Vaši studenti získají více svobody, budou pracovat samostatně a zároveň dosáhnou obrovských pokroků, a to vše pod vaším dohledem. Budete moct pracovat kdykoli a odkudkoli a pomoci většímu počtu studentů.


Náš interaktivní 4týdenní kurz pro malou skupinu maximálně 20 lektorů vás provede krůček po krůčku metodou online jazykového koučování a vším, co potřebujete znát, abyste tuto službu mohli zařadit do své lektorské nabídky.


Staňte se digitálním lektorem a online jazykovým koučem. Přihlašte se na Kurz online jazykového koučování, který začíná už 7. srpna!

Co na metodu online jazykového koučování říkají lektoři a studenti?

Pro ty, kteří chtějí mít pravidelnou dávku de español ve svém hektickém životě, je online koučování rozhodně cestou, kterou se vydat. Různá cvičení uzpůsobená přímo vašim potřebám, z pohodlí domova, klidně ve 3 ráno je sen, který přešel do reality.
Bára Dvořáková
studentka španělštiny
Všechny tipy a triky od ní velmi oceňuji a děkuji, že se s námi Ivana podělila o vlastní zkušenosti, třeba i s naceňováním koučování, které není tak běžné. Je to skvělá metoda, obzvlášť pro lidi, kteří se opravdu chtějí něco naučit.
Petra Hanušová
lektorka angličtiny
Přednáška byla skvělá! Nejlepší bylo představení systému, který Ivana používá, Google Classroom a hlavně čtyřtýdenní cykly – hlavně mě zaujaly první 4 týdny toho, co považujeme v jazyce za základ. Jde vidět, že Ivana má vše dobře promyšlené.
Kristýna Horáčková
lektorka češtiny
Kdy:
od
7.8.2020
9:00
20:00
3.9.2020
Kde:
online (Zoom, FB, Classroom)
Kdo:
Ivana Kudrnová
(
)
Cena:
10400
Kapacita:
Ceny včetně DPH
Jste jazyková škola nebo jiná vzdělávací instituce? Zakupte si multilicenci.

Co je obsahem kurzu?


Seznámíte se dokonale s metodou online jazykového koučování. Naučíte se všechny techniky a finty, jak vytvářet plán pro své studenty, jak správně vybírat aktivity, jak online jazykové koučování prezentovat, jak ho nacenit a propagovat. Na kurzu se naučíte pracovat s online nástrojem Google Classroom, dozvíte se, jak organizovat svou práci, a najdete si nové studenty.


Kromě 9h společného online setkání přes Zoom vás čeká 30h samostatné řízené práce, kterou budete mít možnost konzultovat po celou dobu kurzu. Zároveň budete mít přístup do soukromé FB skupiny, kde probereme cokoli a pozveme tam na živé vysílání naše hosty, specialisty ve svých oborech (technické nástroje, sebereflexe, mentoring, marketing).Na co se můžete těšit?

 • 4 týdny intenzivního kurzu
 • 5 online setkání přes Zoom s Ivanou Kudrnovou
 • 8 odborníků - live vysílání na FB skupině
 • 30h asynchronní samostatné práce
 • intenzivní podpora
 • pracovní listy
 • aktivní FB skupina
 • záznamy z online setkání a neomezený přístup do virtuální učebny


Bonusy:

➕ videokurz Online jazykové koučování - Ivana Kudrnová

➕ videokurz Základy Google Classroom - Pavel Hodál

➕ videokurz Tipy a triky pro práci s Google Classroom - Pavel Hodál

➕ e-book 13 kreativních aktivit pro online jazykové koučováníPojďte do toho s námi! Začínáme už 7. srpna. Přihlásit se můžete nejpozději do půlnoci 5. srpna.

Buďte u svých studentů za hvězdy! ⭐

Studenti jsou z metody online jazykové koučování nadšení a dosahují skvělých pokroků. Přečtěte si jejich příběhy a reference na blogu Španělština do plavek: Lenka, Daniela, Bára, Jitka, Lucie, Karolína.

Chcete se přidat?

Přihlaste se na webinář

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
od
7.8.2020
9:00
20:00
3.9.2020
10400
Přihlásit se na kurzKOUPIT
Ceny včetně DPH
Přihlásit k newsletterunewsletter →