O nás

Zjistily jsme, že sdílení mezi lektory je základ

Potkaly jsme se na Instagramu, zašly na kafe a od té doby propojujeme svůj lektorský život. Jsme nerozlučná dvojka, dva dílky puzzle, partners in crime. Ohromně nám to prospívá. Doplňujeme se navzájem a naše know-how se násobí.

Naučily jsme se učit online. Byla to dřina a stovky hodin pokusů a omylů. Teď vše předáváme dál. Proč? Protože lektoři jazyků by měli co nejvíce času trávit se svými studenty a netrápit se s technologiemi, aplikacemi a metodami online učení.

Proto nás těší, že jste tady a chcete se učit, jak učit online.

Digitální lektoři – Hanka

Salut, Hanka

Lektorka francouzštiny | ProfHanka

Jsem lektorka francouzštiny, autorka projektu ProfHanka a expert na online výuku i technologické vychytávky.

Učím online od roku 2014. Ráda vám prozradím, jak pracovat s technologiemi a aplikacemi, kterými zpestříte online lekce a zaujmete studenty.

Jsem technický typ a ve světě online nástrojů se cítím jako ryba ve vodě. Umím vytvářet nejrůznější online materiály a originální aktivity pro vaše lekce. A také vím, jak s nimi pracovat efektivně, interaktivně a zábavně.

Moje začátky online výuky probíhaly přes Skype. Původně to byl jen dočasný plán B po dobu mého studijního pobytu ve Francii. Netušila jsem, jak na dálku pracovat s materiály a jak zakomponovat do hodin zábavné aktivity. Občas si říkám, kolik volného času a nervů bych si ušetřila, kdyby mi tehdy někdo ukázal, jak učit online.

Dnes už mám online výuku v malíku. Nadchla mě i mé studenty natolik, že už jsem se k osobním individuálním lekcím nikdy nevrátila. Zjistila jsem totiž, že online výuka nabízí spoustu možností, o kterých si v osobních hodinách můžete nechat jen zdát.

Digitální lektoři – Ivana

Hola, Ivana

Lektorka španělštiny | Španělština do plavek

Jsem lektorka španělštiny, autorka on-line jazykového koučování a tvůrkyně blogu Španělština do plavek.

Za 17 let jsem rozpovídala stovky studentů. Mám ráda, když je vtáhnu do hispánského světa a vidím, že se nestačí divit, kolik nového se naučili.

Studenty umím motivovat, kontrolovat, vést i pobavit. Učím je vytvořit si nový zvyk a nastavit si rutinu, dovoluji jim (i sobě) pracovat kdykoliv a kdekoliv. Občas se cítím jako trenérka atletů, jindy jako psycholožka či animátor.

Jako maminka dvou dětí jsem hledala cesty, jak skloubit milované lektorování s mateřskými radostmi a povinnostmi. Pátrala jsem po způsobu, ze kterého budu nadšená já i studenti.

A našla jsem! Online jazykové koučování a asynchronní výuka jsou jako stvořené pro všechny lektorky na mateřské. Přinesou vám svobodu a studentům úžasné výsledky. Jak na to? Předám vám hotové know-how. Ráda se podělím o osvědčené postupy a tajné tipy. Protože sdílení vede k lepším výsledkům nás všech.

Jsem také autorkou knihy 164 úkolů: 140 + 24 úkolů
pro zábavné učení cizích jazyků
.

Kde se můžeme potkat?

Jsme hodné holky, které dávají podporu, ale taky dokážou nakopnout, když je to potřeba. Pro vás, jazykové lektory, budujeme komunitu a vytváříme vzdělávací platformu plnou informací, kurzů, návodů a sdílení. Ať už jste zkušení mazáci, nebo teprve začínáte, buďte u nás jako doma.

Ať je online učení zábava, a ne mučení!

Předáváme inspiraci na konferencích a setkáních pro lektory

Kde jsme se mohli potkat?

 • Virtuální setkání českých škol
 • Umění jazyků 2021/2022
 • Učíme jazyky online 2021/2022
 • Setkání AUČCJ
 • Motivační setkání vyučujících cizích jazyků ve Zlíně
 • Wocabee
 • G-Suite Day
 • Rise and Shine konference
 • Mezinárodní konference AJŠ 2021, 2022
 • Rodič podnikatel
 • Virtuální jazykovka – Broňa Sobotka 2022

Připravujete podobnou akci pro lektory? S radostí se zúčastníme!

Kontaktujte nás
Reference

Řekli o nás

Našimi kurzy a konzultacemi prošly stovky jazykových lektorů. Přečtěte si jejich nadšené reference.

Zuzana Benešová

Zuzana Benešová

lektorka angličtiny

Když Ivana povídala o tom, jak se studenty pracuje, všechno mi zapadlo na své místo a všechno dávalo smysl. Pro mě rozhodně velký AHA moment. Takhle se chci učit i já! A takhle chci učit i já! Tenhle kurz byl pro mě skvělou příležitostí znovu si připomenout, proč chci učit a jak chci učit. A nabídl inspiraci, jak to zařídit, aby to dál bavilo studenty i mě.
Zuzana Vlčková

Zuzana Vlčková

Lektorka angličtiny

Před kurzem jsem úplně nevěděla co si pod pojmem online jazykové koučování představit, jak ho uchopit a už vůbec ne, jak ho zrealizovat. Po dokončení kurzu mám dva studenty, na které online jazykové koučování aplikuji. Přednášky s odborníky byly moc zajímavé a přínosné, a to i v jiných oblastech. Vřele doporučuji také to, abyste si na kurzu udělali čas.
Kateřina Jandeková

Kateřina Jandeková

lektorka francouzštiny

Pět z pěti! Digitální lektoři vám pomůžou začít se orientovat v on-line světě jazykového vzdělávání. Můžete čekat praktické rady k jednotlivým nástrojům, ale taky sdílení osobních zkušeností kvalitních profesionálních lektorek.

Všechny reference

Naše služby

Pojďme změnit váš lektorský život

Objevte výhody online výuky jazyků, začněte vytvářet zábavné lekce a nadchněte studenty, kteří se k vám budou s radostí vracet.

Kurzy
Video, tutoriály a webináře, které zlepší vaše online lekce i podnikatelské výsledky. Pro nováčky i pokročilé. Stačí si vybrat.
To mě zajímá

Konzultace

Zkratka k úspěchu a odpovědi na vaše konkrétní otázky. Od Google Classroom přes tvorbu online lekcí až po získávání studentů.
Jít zkratkou
E-booky
Vyzkoušené aktivity pro vaše lekce a postupy, jak s nimi pracovat. K materiálům se můžete vracet opakovaně a čerpat nové nápady.
To potřebuji
Zdarma
Hodiny hodnotného materiálu zdarma najdete na našem YouTube, na Instagramu i ve facebookové skupině. Užijte si záplavu tipů a triků od nás pro vás.

Naučte se učit online

Chcete se stát svobodným lektorem a pracovat odkudkoli? Online výuka je řešení.
To chci umět!
Přihlásit k newsletterunewsletter →