Videokurz

Google Classroom na maximum! 2.0

31.12.2022

31.12.2030

Více o kurzu
Více o kurzu
Více o webináři
Videokurz

Google Classroom na maximum! 2.0

Největší český tutoriál o Google Classroom (aktualizovaný 2023)
🗓
31.12.2022
13:54
31.12.2030
13:54
🎯
Ivana Kudrnová
Ivana Kudrnová
Pavel Hodál
Pavel Hodál

Využijte Google Classroom na maximum! Naučte se používat nástroje a techniky, které udělají vaši výuku kvalitní a inovativní. Dozvíte se o Google Classroom všechno! Jedná se o největší český tutoriál o této aplikaci. Videokurz obsahuje 8 videí a je vedený 2 odborníky: Pavlem Hodálem a Ivanou Kudrnovou, kteří Google Classroom používají denodenně.

Nic víc už nepotřebujete! Najdete tam:


✅ podrobné návody k jednotlivým funkcím 

✅ lektorské zkušenosti

✅ výukové metody

✅ finty a tipy, jak si ulehčit přípravu

a mnoho dalšího


Videokurz byl pro mě naprosté wow! Jako úplný začátečník, někdo, kdo o Google Clasroom nikdy neslyšel a s ničím podobným nepracoval, jsem se dozvěděla úplně všechno a naučila se s ním pracovat kompletně. Pro mě byl tento kurz neuvěřitelný. Přijde mi hodně důležité, že jsem si Classroom vyzkoušela i v roli studenta, a teď můžu poradit svým studentům, když se na mě obrací, že mají problém, neví, jak co kam vložit, upravit apod. V Ivanině videu mě nadchlo, když ukázala, jak si třídit a označovat studenty a jednotlivé lekce, což velmi usnadní přehlednost a umožní se k již použitým materiálům vracet.
Helena Janis
lektorka němčiny
Kurz je komplexní, přehledný, stručný s dostatečným množstvím příkladů. Jednotlivá videa jsou krátká a "úderná", srozumitelná. Mám čas tvořit současně s autorem, stopnout si, zopakovat a sama si prakticky vyzkoušet. Kurz má výhody, nevýhody jsem zatím nenašla.
Alena Zina
lektorka němčiny
Kurz je velmi přehledný a srozumitelný. Dozvěděla jsem se všechno, co jako lektor potřebuji a obzvlášť užitečné pro mě byly Ivančiny tipy navíc.
Helena Jiřičková
zakladatelka jazykové školy Edu4U
Kdy:
31.12.2022
13:54
13:54
31.12.2030
Kde:
Kdo:
Ivana Kudrnová
(
)
Pavel Hodál
(
)
Cena:
1400
Kapacita:
Ceny včetně DPH
Jste jazyková škola nebo jiná vzdělávací instituce? Zakupte si multilicenci.

Autoři videokurzu:

Pavel Hodál

Pavel je učitel a už 20 let pracuje ve školství. Rád ve výuce používá technologie a ostatní učitele školí to, co sám na svých studentech otestoval. Je certifikovaným Google lektorem, pomáhá školám pracovat s Google Workspace a radí, jak využívat online služby ve výuce.


Ivana Kudrnová

Ivana je lektorka španělštiny a spoluautorka projektu Digitální lektoři. Asynchronní výuce přes Google Classroom se věnuje od té doby, co se z ní stala máma a nemohla se věnovat klasické výuce. Touto metodou pro velký úspěch stále učí jak individuály, tak i velké skupiny studentů.

⭐️ A co na tento videokurz říkají ti, co už ho viděli?


Chcete se přidat?

Přihlaste se na webinář

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
31.12.2022
13:54
13:54
31.12.2030
1400
Přihlásit se na kurzKOUPIT
Ceny včetně DPH
Přihlásit k newsletterunewsletter →