Videokurz

Google Classroom na maximum!

31.12.2022

31.12.2030

Více o kurzu
Více o kurzu
Více o webináři
Videokurz

Google Classroom na maximum!

Největší český tutoriál o Google Classroom se 3 odborníky
🗓
31.12.2022
13:54
31.12.2030
13:54
🎯
Ivana Kudrnová
Ivana Kudrnová
Pavel Hodál
Pavel Hodál
Klára Pirklová
Klára Pirklová

Využijte Google Classroom na maximum! Naučte se používat nástroje a techniky, které udělají vaši výuku kvalitní a inovativní. Dozvíte se o Google Classroom všechno! Jedná se o největší český tutoriál o této aplikaci. Videokurz obsahuje 4 videa a je vedený 3 odborníky. Nic víc už nepotřebujete! 


✅ podrobné návody k jednotlivým funkcím 

✅ lektorské zkušenosti

✅ výukové metody

✅ finty a tipy, jak si ulehčit přípravu

a mnoho dalšího


Jednotlivé části:

1. Google Classroom - základy

Nejdříve vám Pavel Hodál, největší český odborník na Google Classroom, předá maximum informací, které musíte jako lektoři jazyků znát, abyste mohli v Google Classroom fungovat pohodlně a bez potíží. Podíváte se na tuto aplikaci z pohledu studenta i z pohledu lektora. Pochopíte rozdíl mezi Google účty osobními a G-Suite účty. Budete umět kurz vytvořit, zorganizovat si ho, a naučíte se vytvářet chráněné prostředí, do kterého si pozvete své studenty. Zjistíte, jak můžete se studenty velmi snadno komunikovat a zadávat i opravovat jim domácí práci či poskytovat prezentace a výuková videa. Nebude chybět ani technická část o propojení s Google Diskem či ostatními Google aplikacemi.

2. Google Classroom - skvělé místo pro naši práci

Ve druhém videu vám Ivana Kudrnová, online lektorka španělštiny, představí Google Classroom očima jazykového lektora. Vysvětlí svoje tipy a triky, které ji zjednodušují práci a zkracují přípravu lekcí. Pochopíte, jak moc důležité je mít systém a umět si zorganizovat učebnu přehledně. Zjistíte, jaké materiály můžete sdílet se svými studenty a připomenete si, proč stojí za to nabízet minimalistické, ověřené a adekvátní zadání. Podíváte se přímo do Ivaniných lekcí vedených na Google Classroom a na vlastní oči se přesvědčíte, že mít lekce očíslované a úkoly stručně popsané je nutností. Pochopíte, proč a jak je důležité pro nás lektory používat tlačítko “znovu použít příspěvek” a že recyklace je základním prvkem naši práce.

3. Výukové techniky a nástroje pro Google Classroom

Třetím odborníkem je Klára Pirklová, lektorka angličtiny, která vám představí hned několik nástrojů. Naučí vás, jak je připojit do vašich virtuálních tříd, a vše ukáže na konkrétních příkladech. Dozvíte se, proč je skvělé i v synchronní a asynchronní online výuce využívat různé výukové techniky - jako je třeba digitální storytelling, video komentáře, movie talk a mnoho dalších. Naučíte se i jak snadno sdílet se svými studenty audiokomentáře v jejich úkolech. Pochopíte, že efektivní nástroje pro lektora znamenají zkvalitnění výuky a zároveň její zefektivnění pro studenta.

4. Bonusový záznam: Tipy a triky Pavla Hodála

Na závěr vás čeká Pavlův geniální bonusový materiál, který vám prozradí všechno, co jste ještě o Google Classroom chtěli vědět, když už umíte základy jeho užívání. Naučíte se pracovat s notifikacemi z kurzů, archivovat uzavřené kurzy aobnovovat je. Budete umět recyklovat celé kurzy, dohledat a vracet se ke studentské práci, pracovat s rubrikami a s bankou komentářů. Dozvíte se, že stojí za to si udělat jeden dokonalý kurz a pak ho používat jako základ pro ostatní výuku.

Bonusový záznam je z live přednášky pro kurz Online jazykovým koučem za měsíc 2020 a určitě ho nesmíte minout.  

Celkem vás v tomto videokurzu čeká 3,5 hodiny nabitého programu, ze kterého se dozvíte maximum informací, jak efektivně učit s Google Classroom. Je to nejkomplexnější tutoriál o Google Classroom v České republice. Neučte se metodou pokus-omyl a nechte si poradit od odborníků!


Kdy:
31.12.2022
13:54
13:54
31.12.2030
Kde:
Kdo:
Ivana Kudrnová
(
)
Pavel Hodál
(
)
Klára Pirklová
(
)
Cena:
1400
Kapacita:
Ceny včetně DPH
Jste jazyková škola nebo jiná vzdělávací instituce? Zakupte si multilicenci.

Autoři videokurzu:

Pavel Hodál

Pavel je učitel žáků a lektor dospělých. Učí informatiku a přírodopis na základní škole a k tomu školí dospělé v technologiích, online služeb a softwaru. V České republice není nikdo jiný, kdo by rozuměl Google Classroom víc než on a uměl to tak dobře vysvětlit. Odškolil neuvěřitelné množství učitelů a lektorů v nejrůznějších Google nástrojích. Klára Pirklová

Klára je profesionální online lektorka angličtiny. Nabízí metodicky precizní vedení v podobě online programů a výuky. Má za sebou tři tisíce odučených hodin angličtiny a umí z angličtiny udělat dobrodružství. Její přístup k výuce zapadá do konceptu “principled eclecticism”. Technologie jí pomáhají lépe učit a Klára si ty správné umí vybrat a představit je ostatním. 


Ivana Kudrnová

Ivana je lektorkou španělštiny a je autorkou metody online jazykové koučování. Provází studenty i lektory a vede je efektivně k jejich cílům. Umí své klienty vést na dálku, motivovat je a řídit jejich samostudium. V Google Classroom pracuje už několik let, v této virtuální učebně má převedené všechny své kurzy - prezenční, online, skupinové i individuální. 


Chcete se přidat?

Přihlaste se na webinář

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
31.12.2022
13:54
13:54
31.12.2030
1400
Přihlásit se na kurzKOUPIT
Ceny včetně DPH
Přihlásit k newsletterunewsletter →